bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej

Beşevler Anaokulu

|

Beşevler Anaokulu

Beşevler'de anaokuluna başlamak, çocuklar ve aileleri için heyecan verici bir maceradır. Uzun eğitim hayatının başlangıç noktası olarak anaokulları kabul edilebilir. Siz ve çocuğunuz için yeni bir başlangıç olan anaokuluna doğru seçim oldukça önemlidir. Çocuklar, okulda başarılı olmalarını sağlayacak ilişkiler, bağımsızlık, güven ve davranış ve tutumlar geliştireceklerdir.Beşevler Anaokulu kapsamında ebeveynlerin beklentilerini çok iyi biliyor ve çocukların ihtiyacı olan eğitimi alanında uzman öğretmenlerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Akademik Koleji olarak Beşevler/Ataevler bölgesinde bulunan özel anaokulumuz, tüm çocuklar için güvenli, ilgili ve kapsayıcı bir öğrenme ortamı sağlayan Tam Gün Anaokulu deneyimi sunar.

Anaokulu %80 Türkçe ve %20 İngilizce eğitiminden oluşan iki yıllık iki dilli bir programdır. 31 Aralık'ta veya daha önce 4 yaşına giren tüm çocuklar için katılım mümkündür. Bu nedenle, çocuğunuz 31 Aralık 2022'ye kadar 4 yaşında olacaksa, Eylül ayında Anaokuluna başlayabilir. Beşevler'de bulunan anaokulumuzda çocuğunuzun eğitim sürecini başlatabilirsiniz.

Her çocuk kendi hızında gelişir ve Anaokulu programı bunu yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. İki yıllık Anaokulu programı isteğe bağlıdır. Öğrenciler 6 yaşını doldurdukları yılda okula başlamak zorundadırlar. Ancak Anaokulunun ilk yılında veya ikinci yılında başlayabilirler. Çocuğunuz için neyin en iyi olduğuna siz karar verin.

Akademik Koleji Beşevler Özel Anaokulu olarak uzatılmış Gün Programımız, Tam Gün -Anaokulu programının ayrılmaz bir parçasıdır. 4 ve 5 yaşındakiler için tam gün öğrenim için kusursuz bir programı tamamlar. Anaokulu programlarımız ve eğitim ortamımızı görmek için lütfen okulumuzu ziyaret edin. Bursa Beşevler bölgesinde bulunan bazı anaokullarını sizler için listeledik. Aşağıdaki tablodan okul bilgilerine erişim sağlayabilirsiniz. Eğer Bursa'daki tüm anaokullar listesi hakkında bilgi edinmek isterseniz Bursa Anaokulları yazımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Beşevler Anaokulları
Özel Nilüfer Minik Kelebekler Anaokulu Beşevler Kültür Mah. Derya Sok. No:26/U Nilüfer/Bursa
Özel Nilüfer Hilal Anaokulu Beşevler Mah. Yıldırım Cad. No:313 Nilüfer/Bursa
Özel Bursa Akrida Anaokulu Beşevler Mah. Güven Sok. No:10 Nilüfer/Bursa
Beşevler Anaokulu Beşevler Mah. Beşevler Cad. No:101 Nilüfer/Bursa
Beşevler Yiğitalp Anaokulu Orhaneli Yolu 2.km. No:122 Beşevler-Nilüfer/Bursa
Özel 3 Mart Beşevler Anaokulu Çamlıca Mah. Eğitimciler Cd. Lale Sok. No:12 Nilüfer/Bursa
Özel Nilüfer Şekerlik Anaokulu Konak Mah. Barış Sok. No:18 Nilüfer/Bursa
Beşevler Vardar Anaokulu Kültür Mah. Ayvalı Sok. No8/A Nilüfer/Bursa
Beşevler Özel Demet Anaokulu Beşevler Kültür Mah. Begonya Sok. No:10 Nilüfer/Bursa
Afacan Yıldızlar Anaokulu Beşevler Mah. YIldırım Cad. Karakaş Sok. No:6 Nilüfer/Bursa
Sevgi Bağı Çocuk Akademisi Kültür Mah. Azimli Sok. Yeşilkent Sit. NO:1 Nilüfer/Bursa
Beşevler İnci Tanesi Anaokulu Konak Mah. Karçiçeği Sok. No:4 Nilüfer/Bursa
Aydede Çocukevi Beşevler Konak Mah. Eğitimciler Cad. No:58 Nilüfer/Bursa
Sevimli Kardelenler Anaokulu Kültür Mah. Çamlıca Sok. No:9 Nilüfer/Bursa
Minikler Şatosu Anaokulu Beşevler Kültür Mah. İncili Sok. No:24/B Nilüfer/Bursa
Özel Bahar Çiçekleri Anaokulu Çamlıca Mah. Aslı Sok. No:15 Nilüfer/Bursa
Yönel Anaokulu Kültür Mah. Azimli Sok. No:3 Nilüfer/Bursa
Sevgi Bahçem Anaokulu Beşevler Konak Mah.Eğitimciler Cad.Nurdan Sok.No:3 Nilüfer/Bursa
Beşevler Ceyda Bayrak Anaokulu Kültür Mah.Azimdi Sok. No:10 Beşevler Nilüfer/Bursa

Beşevler Anaokulu ve Oyun Temelli Öğrenme

Beşevler anaokulu en eğitici yöntem olan 'oyun' kavramı ile eğitim içerikleri üretir. Çocuklar doğal bir merakla doludur ve bu merakı oyun yoluyla keşfederler. Tam günlük anaokulu programımızda, öğretmenler ve erken çocukluk eğitimcileri oyun oynamayı öğrenme anları yaratmak için yapılandırırlar. Beşevler 'de Anaokulu programımız, çocuklara fiziksel, entelektüel, sosyal ve duygusal ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak küçük yaştaki öğrencilere uygun eğitim faaliyetleri sunmaktadır. Onların dünyası merak, keşif ve hayal dünyasıdır. Çocuklar oyun yoluyla dünyalarını araştırır ve bir anlayış geliştirirler. Beşevler Anaokulu eğitimcileri, bir sınıf ortamında çocukların sosyal, duygusal, fiziksel ve entelektüel etkileşimlerini gözlemler, müfredata uygun gelişim aşamalarını değerlendirir ve gelişimlerini ilerletmek için deneyimleri destekler ve teşvik eder.

Beşevler Anaokulu İngilizce programımız

Tüm anaokulu sınıflarımız %20 İngilizce dil eğitimi içermektedir. Bu, çocukların programı Türkçe ve İngilizce olarak deneyimleyecekleri ve Dünya'nın en popüler dili ile erken yaşta akademik olarak karşılaşacakları anlamına gelmektedir. Programımız tüm dillerden çocuklar için tasarlanmıştır.

Ekip Yaklaşımı

Her anaokulu sınıfı, bir öğretmen ve bir Erken Çocukluk Eğitimcisi'nden (EÇE) oluşan bir ekip tarafından yönetilir. Ekip, çocuklar için anlamlı öğrenme fırsatları planlamak ve sağlamak ve olumlu, sıcak ve güvenli bir öğrenme ortamı yaratmak için birlikte çalışır.

Bursa Akademik Koleji olarak Beşevler Anaokulumuzda uyguladığımız program, her çocuğa özdenetimini geliştirmesi için ihtiyaç duyduğu desteği sağlamayı; sağlık, esenlik ve güvenlik duygusu; duygusal ve sosyal yeterlilik, öğrenmeye merak ve güven; akranlarının çeşitliliğine saygı gibi konuları içermektedir.

Beşevler Anaokulu

Diğer Yazılar

bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej