bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej

Beşevler Anaokulu

|

Beşevler Anaokulu

Beşevler'de anaokuluna başlamak, çocuklar ve aileleri için heyecan verici bir maceradır. Uzun eğitim hayatının başlangıç noktası olarak anaokulları kabul edilebilir. Siz ve çocuğunuz için yeni bir başlangıç olan anaokuluna doğru seçim oldukça önemlidir. Çocuklar, okulda başarılı olmalarını sağlayacak ilişkiler, bağımsızlık, güven ve davranış ve tutumlar geliştireceklerdir.

Akademik Koleji olarak Beşevler bölgesinde bulunan özel anaokulumuz, tüm çocuklar için güvenli, ilgili ve kapsayıcı bir öğrenme ortamı sağlayan Tam Gün Anaokulu deneyimi sunar.

Anaokulu %80 Türkçe ve %20 İngilizce eğitiminden oluşan iki yıllık iki dilli bir programdır. 31 Aralık'ta veya daha önce 4 yaşına giren tüm çocuklar için katılım mümkündür. Bu nedenle, çocuğunuz 31 Aralık 2022'ye kadar 4 yaşında olacaksa, Eylül ayında Anaokuluna başlayabilir.

Her çocuk kendi hızında gelişir ve Anaokulu programı bunu yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. İki yıllık Anaokulu programı isteğe bağlıdır. Öğrenciler 6 yaşını doldurdukları yılda okula başlamak zorundadırlar. Ancak Anaokulunun ilk yılında veya ikinci yılında başlayabilirler. Çocuğunuz için neyin en iyi olduğuna siz karar verin.

Akademik Koleji Beşevler Özel Anaokulu olarak uzatılmış Gün Programımız, Tam Gün -Anaokulu programının ayrılmaz bir parçasıdır. 4 ve 5 yaşındakiler için tam gün öğrenim için kusursuz bir programı tamamlar. Anaokulu programlarımız ve eğitim ortamımızı görmek için lütfen okulumuzu ziyaret edin. Anaokulumuzda öğrencilerimize uyguladığımız eğitim programımızın ana başlıları şöyledir.

Oyun Temelli Öğrenme

Çocuklar doğal bir merakla doludur ve bu merakı oyun yoluyla keşfederler. Tam günlük anaokulu programımızda, öğretmenler ve erken çocukluk eğitimcileri oyun oynamayı öğrenme anları yaratmak için yapılandırırlar. Anaokulu programımız, çocuklara fiziksel, entelektüel, sosyal ve duygusal ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak küçük yaştaki öğrencilere uygun eğitim faaliyetleri sunmaktadır. Onların dünyası merak, keşif ve hayal dünyasıdır. Çocuklar oyun yoluyla dünyalarını araştırır ve bir anlayış geliştirirler. Beşevler Anaokulu eğitimcileri, bir sınıf ortamında çocukların sosyal, duygusal, fiziksel ve entelektüel etkileşimlerini gözlemler, müfredata uygun gelişim aşamalarını değerlendirir ve gelişimlerini ilerletmek için deneyimleri destekler ve teşvik eder.

İngilizce programımız

Tüm anaokulu sınıflarımız %20 İngilizce dil eğitimi içermektedir. Bu, çocukların programı Türkçe ve İngilizce olarak deneyimleyecekleri ve Dünya'nın en popüler dili ile erken yaşta akademik olarak karşılaşacakları anlamına gelmektedir. Programımız tüm dillerden çocuklar için tasarlanmıştır.

Ekip Yaklaşımı

Her anaokulu sınıfı, bir öğretmen ve bir Erken Çocukluk Eğitimcisi'nden (EÇE) oluşan bir ekip tarafından yönetilir. Ekip, çocuklar için anlamlı öğrenme fırsatları planlamak ve sağlamak ve olumlu, sıcak ve güvenli bir öğrenme ortamı yaratmak için birlikte çalışır.

Bursa Akademik Koleji olarak Beşevler Anaokulumuzda uyguladığımız program, her çocuğa özdenetimini geliştirmesi için ihtiyaç duyduğu desteği sağlamayı; sağlık, esenlik ve güvenlik duygusu; duygusal ve sosyal yeterlilik, öğrenmeye merak ve güven; akranlarının çeşitliliğine saygı gibi konuları içermektedir.

Beşevler Anaokulu

Diğer Yazılar

bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej