bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Bursluluk Başvuru
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Bursa Fen Koleji

|

Bursa Fen Koleji

Bursa Fen Koleji olarak Akademik Koleji , Fen ve Matematik bilimlerinde çağdaş eğitim modelleriyle Nilüfer Ataevler bölgesinde hizmet veren nitelikli bir okuldur.

Çocukların geleceği kuşkusuz her ailenin en önemli unsurlarından biridir. Bursa Fen Koleji olarak bunun bilince ile birlikte öğreniclerimize yeni fırsatlar sunuyoruz. Eğitim kampüsü ve çeşitli olanakları ile nitelikli kurumumuz öğrecilerimiz için faydalı bir okuldur. Eğitim kampüsümüzün niteliğinin beraberinde getirdiği sayısız avantaj olduğuna inanıyoruz. Bursa Fen Koleji'nde sınıf mevcudunun küçük, eğitim programımızın geniş ve tesislerimizin güncel tutulmasına yapılan yatırım büyük önem taşımaktadır. Kalitesini koruyan ve geliştiren öğrenci odaklı bir kurum olarak karşınızdayız. Bursa Fen Koleji ile birlikte değerli çocuklarımıza nitelikli eğitimler sunuyoruz.

Bir velimizden birinin 2021 ebeveyn anketimizde belirttiği gibi;

'Öğretmenler harika; çok donanımlı ve bireysel gelişime odaklı. Öğretmen/öğrenci oranından ve bu kadar küçük bir okulda sunulan çok çeşitli derslerden etkilendim.';

Bursa Nilüfer Fen Kolejleri

Bursa Fen Kolejine ilgi her geçen gün artıyor ve kolej sayıları da buna bağlı olarak artış gösteriyor. Bursa Fen Kolejleri arasında kaliteli eğitimi ile kendisini ispatlamış Akademik Koleji alanının en iyilerindendir. Sınıf mevcudumuz ve yüksek personel/öğrenci oranımız, bireysel öğrenciye hitap eden kişiselleştirilmiş bir eğitim sunmamızı sağlar. Bursa Fen Koleji arayışınızda tüm beklentilerinizi karşılayabilecek donanıma sahibiz. Her çocuk tanınır ve anlaşılır. İşinin ehli öğretmenlerimizle öğrecilerimize yeni ufuklar açıyoruz. Çocuğun sosyal ve bilişsel yönlerini gerçekleştirmesine, yaratıcı gücünün artırılmasına kurum olarak değer vermekteyiz. Tüm eğitim anlayışımız gelişime açık ve bireysel/toplumsal yönleri güçlü bireyler oluşturmaktır. Bursa Fen Koleji arayışınızda etkili eğitim sistemimiz ile öğrencilerimizin geleceğine ışık tutuyoruz.

Bursa Fen Koleji Fiyatları

Yetiştirdiği öğrencilerin kariyer başarılarından gurur duyan başarılı bir kurumuz. Bursa Fen Koleji Fiyatları ve katma değer açısından Bursa sıralamasında en iyi ilk 5 özel okul içerisinde düzenli olarak bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunun nedeni basittir. Küçük sınıflar ve bireye odaklanma, olağanüstü katma değer sağlar. Bu, seçici olmayan bir okul olan Bursa Akademik Fen Kolejinden gelen öğrencilerin, genellikle akademik olarak seçici olan çevredeki okullardan daha iyi performans gösteren sonuçlar elde etmesi gerçeğiyle de kanıtlanmıştır. Kurum olarak velilerimizin beklentilerini ve öğrencilerimizin geleceğinizi etraflıca değerlenmekteyiz. Kadro seçimlerimiz, eğitim metodlarımız Bursa Fen Koleji Fiyatları konusunda uygunluğumuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bursa Fen Koleji Yorumlar

Okulumuzda öğrencilerimize güçlerine göre değer verir ve onları geliştiririz. Bursa Fen Koleji yorumları ve hakkındaki haberleri inceleyebilirsiniz. Öğrencilerimizin okul içinde ve dışında, akademik ve akademik olmayan tüm başarılarını kutlarız. Hazırlık Okulu her hafta bir liyakat toplantısı düzenler ve lisede her dönem konu ödülleri ve spor ödülleri toplantıları yapılır. Ayrıca haftalık bültenimiz, öğrencilerimizin yaptığı hazırlıklarla yayınlanır. Bursa Fen Koleji yorumları dikkate değer bir konudur. Gerek öğrecilerimiz gerek velilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerle kurumumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Sizlerden gelen yoğun ilgi ve talepleri yönetici kadromuz ile yeni imkanlara dönüştürmekten mutluluk duyuyoruz. Hem ülkemiz hem de dünya üzerinden sürekli şartlar değişmektedir. Çağı yakalamak ve önüne geçmek için mücadele eden eğitim anlayışını benimsiyoruz. Bursa Fen Koleji yorumları geri dönüşleriniz için bize katkı sağlayacaktır. Kampümüzü istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve yetkili ağitimcilerimizden bire bir bilgi edinebilirsiniz.

Bursa Nilüfer Fen Koleji

Kurum olarak her bir öğrencimizin zayıflıklarını fark eder ve bunları desteklemek veya üstesinden gelmek için onlarla çalışırız. Bursa Nilüfer Fen Kolejleri arasından gösterdiği başarı ile ön planda olan kurumumuz çocuklarımızın geleceği için çalışmalarını sürdürüyor.

Ebeveynlere 6 yaşından itibaren çocukları tarama fırsatı sunulmaktadır. Bursa Nilüfer Fen Koleji olarak öğrencilerimize tüm imkanlarımızı sonuna kadar kullandırmaktayız.Okulda geçirdikleri süre boyunca özel eğitime ihtiyacı olduğu tespit edilen öğrenciler için, deneyimli SEN ekibimiz tarafından bireysel bir öğrenme programı uygulanabilir. Nilüfer Fen Kolejleri öğrenci odaklı bir eğitim sistemini savunmaktadır. Sadece biraz ek yardıma ihtiyaç duyan öğrenciler için konu klinikleri mevcuttur ve kişiler ve öğretmenler arasında kaçırılan veya zor olan herhangi bir içeriği kapatmak için zamanlar ayarlanabilir.

Bursa Akademik Fen Koleji

Bursa Akademik Fen Koleji öğrenci ebeveynleri, öğrenciler ve personel, okul genelinde birbirlerini tanır ve herkes için destekleyici bir topluluk ortamı sağlar. Okul genelinde, öğrenciler arasında dikey gruplama teşvik edilir. Öğrencilerin Akademik Kolejine katıldıktan sonra girdiği ev sistemi bunu kolaylaştırmaya yardımcı olur. Bursa Akademik Fen Kolejinde aileler ve okul yönetimi olarak çok güçlü bir ev-okul ortaklığımız vardır.

Okulumuzda pastoral bakımımızla gurur duyuyoruz. Belirlenen personel, okul genelinde pastoral bakımdan sorumludur. Okul hemşiremiz gün boyu hizmetinizdedir. Genç yetişkinler arasında artan ruh sağlığı sorunu nedeniyle, bir dizi personel bu alanda özel eğitim almıştır.

Bursa Akademik Fen Koleji olarak donanımlı eğitim kadromuz, nitelikli okul kampüsümüz ve zengin okul içi okul dışı eğitim programlarımızla çocuklarımızın geleceklerini aileleri ile birlikte şekillendiriyoruz. Bursa Fen Koleji olarak eğitim modellerimiz ve uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, ana sayfamızdan bulunan telefon numaramızdan bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Bursa'da bulunan bazı Bursa Fen Kolejlerini sizler için listeledik.

Bursa Fen Koleji
Özel Gemlik Hatem Fen Lisesi Umurbey Mah. Yalavo Yolu Cad. No:50 Gemlik/Bursa
Özel Etkin Fen Lisesi Kemalpaşa Mah. Şehit Ömer Halisdemir Cad. No:55 İnegöl/Bursa
Özel Karacabey Uğur Fen Lisesi Şahinköy Mah. Şahinköy Sok. No:130 Karacabey/Bursa
Özel Gemlik Kültür Eğitim Kurumları Fen Lisesi

Umurbey Mah. Eski Orhangazi Yolu Cad. No:12 Gemlik/Bursa

Özel Kestel Sınav Koleji Fen Lisesi Ahmet Vefik Paşa Mah. Yüzbaşı Sok.No:1 Kestel/Bursa
Özel Balat Özgün Fen Lisesi Çağrışan Mah. Mudanya Cad. No:74 Mudanya/Bursa
Özel Açı Koleji Fen Lisesi Cumhuriyet Mah. Çiftlik Sok. No:24 MustafaKemalPaşa/Bursa
İbrahim Önal Fen Lisesi Orta Mahallesi No:22, Mustafakemalpaşa/Bursa
Özel Tan Fen Lisesi Ahmet Yesevi Mah. Piknik Cad. No:10 Nilüfer/Bursa
Özel 3 Mart Halil Güleç Fen Lisesi Görükle Mah. Egemenlik Cad. No:3/B Nilüfer/Bursa
Özel Bil Fen Lisesi Arapzade Mah. Olukdere Mevkii Sok. No:75 Orhangazi/Bursa
Özel Osmangazi Kavram Fen Lisesi Ovaakça Eğitim Mah. İstanbul Cad. No:668 Osmangazi/Bursa
Özel Bursa Bilfen Fen Lisesi Bademli Hürriyet Sok. No:33 Mudanya/Bursa
Şahinkaya Fen Lisesi Altınşehir Mah. 321. Sok. 30 B 16120 Nilüfer/Bursa
Nova Fen ve Anadolu Lisesi Balat Mah. Baki Sok. No:12 16120 Nilüfer/Bursa
Arena Anadolu ve Fen Lisesi Üçevler, Bayraktepe Sok. No:18 Nilüfer/Bursa
Bursa Fen Koleji Özlüce Yüzüncü Yıl Metro İstasyonu Karşısı
Özel İdeal Düzey Fen Lisesi Bağlarbaşı Mah. Sanayi Cad. No:342 Osmangazi/Bursa
Özel Devrim Kosova Fen Lisesi Cerrah Mah. 1039. Sok. Kosova Koleji Sitesi H Blok İnegöl/Bursa
Teknoloji Fen Okulları 19 Mayıs, Egemenlik Cad. No:76 Nilüfer/Bursa
Özel Osmangazi Sınav Koleji Fen lisesi Panayır Mah. İstanbul Cad. No:439 Osmangazi/Bursa
Tofaş Fen Lisesi 19 Mayıs, Dostluk Cd. 3 A D:B/C Nilüfer/Bursa
ÖZEL İnegöl Bahçeşehir Koleji Fen Lisesi Fatih Mah. Yeşilyurt Sk. No: 3C İnegöl / Bursa
Özel İnegöl Doğa Fen Lisesi Ertuğrul Gazi Mah.. Özkervan Sok. No:2 İnegöl/Bursa
Özel Karacabey Uğur Fen Lisesi Şahinköy Mah. Şahinköy Sk. No: 130 Karacabey/Bursa
Özel Özkocaman Tan Fen Lisesi Tabaklar Mah.. 378. Sk No:6/1 Karacabey/Bursa
Özel Yedi Renkli Çınar Fen lisesi Bademli Mah. Eski Mudanya Cad.. 167A İÇ KAPI NO: Z1 Mudanya/Bursa
Özel Akcan Fen Lisesi Özlüce Mah. Çiçek Cad. No: 29 Nilüfer/Bursa
Özel Bursa Aydın Fen Lisesi Demirci Mah..Demirci Yolu Cad. No: 50B/A Nilüfer/Bursa
Özel Bursa Çözüm Koleji Fen Lisesi Alaaddinbey Mah. Atilla Tatveren Cad. NO:24 Nilüfer/Bursa
Özel Farklı Kalite Modern Fen Lisesi Çamlıca Mah. Lefkoşe Cad. No: 136 Nilüfer/Bursa
Özel Nilüfer Yönder Fen Lisesi Demirci Mah. Kavaklıdere Cad. NO: 15A NİLÜFER / BURSA
Özel Rasim Şahinkaya Fen Lisesi Altınşehir Mah. Abdi İpekçi Cad. No: 17 Nilüfer/Bursa
Özel Gemlik Sınav Koleji Fen Lisesi Umurbey Mah.. 9 Sk. No: 4 Gemlik/Bursa
Özel İnegöl Okyanus Fen Koleji Deydinler Mah. Ortaköy Cad. Okyanus Koleji Sitesi B Blok İnegöl/Bursa

Bursa Fen Koleji Nedir

Bursa Fen Koleji, matematik ve fen disiplinlerinde yetenekleri yüksek olan öğrencileri, fen bilimleri ve matematik alanında donanımlı bir şekilde yüksek öğrenime hazırlar. Bu bağlamda sayısal zekası yüksek ve üniversitede de sayısal bölüm tercih etmek isteyenler için Bursa Fen Liseleri oldukça uygun kurumlardır. Bursa Fen Koleji öğrencilerini araştırmaya yöneltmeyi, bilimsel, eleştirel, teknolojik gelişmeler ile yeni buluşlara ilgi duyanların çalışacakları ortamı en uygun bir şekilde sağlıklı koşullarda hazırlar. Bursa Fen Koleji liselerinin eğtim planlamaları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, ana sayfamızda bulunan telefon numaramızdan bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Şunlara da Göz Atın

Bursa Özel Okulları

Bursa Liseleri

Bursa Anaokulları

Bursa Kreşleri

Bursa Fen Koleji

Diğer Yazılar

...
...
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej