bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Yaz Okulu Başvuru Formu
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Bursa'nın En İyi Okulu

|

Bursa'nın En İyi Okulu

Bursa'nın En İyi Okulu, bilimsel ve inovatif yaklaşımlı ders modelleri ile gelecek dünyaya bilimin ışığında donanımlı bireyler yetiştiren Bursa Nilüfer Akademik Koleji'dir.

Ülkemizde giderek artan eğitim sorunları ve var olan eğitim ihtiyacı velileri en kararsız kılan sonuçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Veliler öncelikli olarak devlet okullarını araştırsa da öğrenci yoğunluğu, kalabalık sınıflar sebebiyle sonrasında özel okul araştırmasına geçiyorlar. Bu minvalde Bursa'nın en iyi okulunu bulabilmek ve çocuğuna bu okulda eğtim sağlamak isteyen ebeveynler ince eleyip sık dokuyarak bir tercih yapmak zorunda kalıyorlar. İnsanın yaşam boyu sermayesi olan nitelikli eğitim şüphesiz her bireyin en doğal hakkı.

Bursa'nın en iyi okulu olan Akademik Koleji verimli kampüs olanakları ve inovatif ders modelleriyle öğrencilerine akademik bir gelecek hazırlıyor. Özenle sunulan müfredatlar sayesinde burada okuyan öğrenciler nitelikli üniversitelere geçerek hayallerini gerçekleştirme konusunda birçok avantaj elde edebiliyorlar.

Sürekli değişen ve gelişen dünyamızda eğitimin önemi şüphesiz ilk sırada yer almaktadır. Çağa ayak uydurabilmek ve çağın gerekliliklerini işlerimize yansıtabilmek oldukça hayati bir konudur. Bu minvalde Bursa'nın en iyi okulu olan Akademik Koleji Stem Art eğitim modeli ve Multilingual eğitim programlarıyla dünyaya nitelikli bireyler kazandırıyor.

Bursa'nın en iyi okulu olan Akademik Koleji ve eğitim modelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz ana sayfamızda bulunan telefon numarasından bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bursa'nın En İyi Okulu Tavsiye

Bursa'nın En İyi Okulu Tavsiye araştırmalarında özgün eğitim modelleri ve yüksek üniversite puanları ortaya çıkaran Akademik Koleji International School Bursa Nilüfer Bölgesinde en nitelikli eğitimi sunan kurumlardan biridir.

Bursa'nın en iyi okulları zindeliği, çalışkanlığı ve akademisyenleri gerçek anlamda öğrencileri teşvik etmek için okul duvarlarının ötesinde çeşitli öğrenme fırsatları sağlarlar. Bursa Akademik Koleji 25'den fazla kulüp, spor,sanat ve diğer akademik programlar bulunmaktadır.

Bursa'nın en iyi okulu Akademik Koleji olarak eğitim sistemimiz, öğrencileri arkalarında sağlam bir toplulukla gelişimin tüm alanlarında desteklemeye özen gösterir. Güçlü bir manevi rehber ve akranlarını ve dünyadaki konumlarını sağlam bir anlayışla öğrencilerimizin derin bir başarı yakalayabileceklerine inanıyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitimin Önemi

Eğitim insana evrensel konularda çeşitli bilgi sağlar, var olan değer sistemlerini ve inançlarını etkiler ve eleştirel ve düşünsel olarak hayata bakışını belirler. Tüm bunlardan en önemlisi eğitim, bireyin mesleki hayatını ve toplumdaki konumunu, kendi ailesine sağlayacağı imkân ve itibarı belirleyen önemli bir etkendir.

Herkes nitelikli bir eğitimin önemini kabul eder. Kendileri iyi eğitim alma şansı yakalayamamış varlıklı insanların önemli bir bölümü, konuşmalarında eğitimin önemli olmadığını ifade etseler de, bu bireylerin kendi yavrularına kaliteli eğitim imkânları sağlamak için büyük emek harcadıkları bilinir. Antik Romalı Düşünür Syrus'un söylediği gibi, "Sadece cahiller eğitimi inkâr eder".

Başarıda Şans Faktörü

Dünya üzerinde şansın ve rastlantıların çok büyük bir rol oynadığına inanan kimseler bulunmaktadır. Bunu ileri sürenler ise, sözlerine kanıt olarak çevresinden bireylerin şans ya da rastlantıların yardımıyla başarıyı yakalamış olanları örnek olarak gösterirler. Halbuki başarıya erişmiş bireylerin başarılarını, talih, rastlantı ya da başkasının yardımı gibi unsurlarla açıklamak oldukça yüzeysel ve basit bir yaklaşımdır.

Yaşamda uzaktan şans ya da rastlantı gibi algılanan pek çok durumun arkasında bireylerin şahsi özverisi, emeği, durumu kavramak ve problemi çözmek konusunda gösterdikleri sebatta gizlidir. Bu duruma istisna oluşturacak durumlar olsa bile, büyük çoğunluk bu kalıba uygunluk göstermektedir.

Eğitim Kaliteyi Yükseltir

Kaliteli bir eğitim yaşam standardının artmasını ve pozitif tecrübeler edinmeyi sağlar. Eğitim, bireye okul hayatının ilk günlerinden başlayarak yaşanılan evrenin daha iyi tanınmasına imkân sağlayacak bilgileri yükler. Fakat ne yazık ki, ilk yıllarda edinilen bilgilerin büyük çoğunluğu öğrencilerin iyi çalışma alışkanlıkları geliştirmemeleri nedeniyle kaybolmaktadır. Oysa iyi bir eğitim aynı zamanda kişide yeni ilgi alanlarının gelişmesine yardım ederek hayatı daha yaşanılabilir ve ilginç kılar.

Bursa'nın En İyi Okulu

Diğer Yazılar

...
...
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej