bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Yaz Okulu Başvuru Formu
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Bursa Özel Ortaokul

|

Bursa Özel Ortaokul

Bursa Akademik Koleji özel ortaokulu, Nilüfer'de bulunan eğitim kampüsünde, tüm öğrencilerinin, kendi ve ailelerinin sosyal, fiziksel, etnik, dini farklılıkları ile kültürel ve finansal koşullarına bakılmaksızın, en yüksek kalitede eğitime erişebileceği ilkesine bağlıdır. Kurumda uygulanılan müfredat, başarılı, hevesli ve istekli öğrencilerin teşvik edilmesine yardımcı olmada merkezi bir role sahiptir.

Bursa Akademik Koleji Özel ortaokulunun amacı, sosyal, kültürel, dini ve finansal geçmişleri ne olursa olsun, Bursa'daki en parlak genç öğrencilerimizi eğitmek ve bu eğitimden kazandıkları anlayışı kullanma cesaretine sahip olacak şekilde onları donatmaktır.

Bursa Nilüfer'de bulunan özel ortaokulumuzda hedef, öğrencilerimize kendileri için düşünmeyi ve yaşam boyu sürecek bir öğrenme sevgisini aşılamaktır. Okulumuzda dersler, konularına tutkuyla bağlı olan akademik uzmanlar tarafından verilmektedir ve öğretim, sınav müfredatlarının dar sınırlarının çok ötesine geçerek, öğrencilerimize hem bu ülkede hem de yurtdışında en iyi lise ve üniversitelere en iyi hazırlığı sunmaktadır. Akademik Koleji Bursa özel ortaokulu her çocuğu bireysel olarak tanır ve her çocuğun bir birey olarak değerli olduğunu hissettirir. Yetenekleri ve nitelikleri ne olursa olsun potansiyelini gerçekleştirmeye zorlandığı bir ortam yaratır.

Akademik Koleji Bursa Nilüfer özel ortaokulu, toplumlarına gerçek bir hizmet anlayışına sahip çok yönlü genç nesiller yetiştirir. Bunun yanı sıra, Okulun kendisi daha geniş toplulukla iş birliğini teşvik etmeyi ve özellikle yerel okullarla ortaklıklar kurmayı amaçlar. Akademik Koleji Bursa özel ortaokulu müfredat etkinlikleri programını ile tüm öğrencilerinin yeni ilgi alanları keşfetmelerini ve geliştirmelerini, kendilerine meydan okumalarını ve sorumluluk almalarını, takım çalışması ve liderlik becerilerini geliştirmelerini, arkadaş edinmelerini ve eğlenmelerini sağlayan canlı ve çeşitlilik içeren bir eğitim süreci sunar. Amacımız, öğrencilerimize kendileri için düşünmeyi öğretmek ve gerçek bir aidiyet duygusu geliştirmektir.

'Bilge olmaya cesaret et' ilkesi ışığında öğrencilerimizi, çağın gerektirdiği bilgi donanımının ötesinde bilgi ve muhakeme yeteneğine kavuşturmak Akademik Koleji Bursa özel ortaokulunun temel prensiplerinden biri olmuştur.

Akademik Koleji Bursa özel ortaokulu, öğrencilerin akademik ilgi alanlarını keşfettikleri ve LGS sınavlarına hazırlanmak için güçlü yanlarını daha da güçlendirdikleri ve zayıf yanlarının üzerine gittikleri bir dönemdir. Bunun ötesinde, ortaokul öğrencilerimiz, okulun müfredat dışı yaşamında büyük rol oynamaktadır. Tiyatrodan futbol sahasına, konser sahnesinden müze gezilerine kadar Ortaokul öğrencilerimiz konfor alanlarından çıkarak yeni ufuklarla tanışıyor, bu süreçte kendilerini ve akranlarını daha iyi tanıyorlar.

Küçük öğretmen gruplarından ve yetenekli pastoral personelden oluşan bir ekipten en iyi şekilde yararlanan Akademik Koleji Bursa Nilüfer özel ortaokulu öğrencilerimiz, olağanüstü akademik ve pastoral destek alırlar ve dinamik ve teşvik edici bir toplulukta dört yıl geçirirler. Amacımız, tüm öğrencilerimizin, samimi ve cesaret verici bir ortamda gerçek zorluklar yaşayarak, gelecek için akıllıca ve bilgili seçimler yapabilerek ve parlak bir gelecek kariyerini sabırsızlıkla bekleyerek liseye geçmeleridir.

Bursa Akademik Koleji özel ortaokulu Bursa'nın en donanımlı eğitim kampüsü, alanlarının en iyileri arasında gösterilen öğretmenleri ve nitelikli eğitim müfredatı ile öğrencilerimizin geleceğini aileleri ile birlikte şekillendirmektedir.

Şunlara da Göz Atın

Bursa Özel Okulları

Bursa Liseleri

Bursa Anaokulları

Bursa Kreşleri

Bursa Özel Ortaokul

Diğer Yazılar

...
...
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej