bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Bursluluk Başvuru
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Bursa Özel Ortaokul Bursluluk Sınavları

|

Bursa Özel Ortaokul Bursluluk Sınavları

Bursa Özel Ortaokul Bursluluk sınavları 4-5-6-7-8. Sınıflar için 7-8 Ocak 2023 tarihininde Akademik Koleji'nde gerçekleştirilecektir.

Akademik Koleji, eğitimde fırsat eşitliği yaratmak ve sosyo-ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilere kaliteli bir eğitim fırsatı sunmak için Bursluluk Sınavı düzenliyor. Alanında uzman öğretmen kadromuz, verimli kampüs olanaklarımız ve nitelikli eğitim modellerimizle, kaliteli akademik bir eğitim almak isteyen her öğrenci sınava başvurabilir.

Çağdaş ve ileriye dönük eğitim metotları ile birlikte disiplinlerarası bir başarı kazanan öğrencilerimizle ulusal ve uluslararası eğitime yeni bir ivme kazandırıyoruz. Akademik Koleji olarak eleştirel bakış açısına sahip, inovatif düşünebilen, sorgulayan, özgüvenli, kendine güvenen donanımlı bireyler yetiştirerek gelecek nesillerimizi yarının dünyasına hazırlıyoruz. Bu doğrultuda bizimle birlikte yükselmek ve başarıya ulaşmak için Bursluluk sınavına başvurabilir ve Akademik Koleji ailesine katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Bursa Ortaokul Bursluluk Sınavları

Bursa Ortaokul Bursluluk Sınavları pek .çok öğrencinin kaliteli bir eğitim almasına olanak tanıyan ve her yıl özel okullar tarafından düzenlenen okula kabul sınavıdır: Bu noktada özel okul eğitimi ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilere sürdürülebilir bir başarı kazandırmak amacıyla imkan tanımaktadır. Bursa Özel Ortaokul Bursluluk Sınavları 'na katılım göstermek ve Akademik Koleji bünyesinde nitelikli eğitim almak iteyen öğrenciler Burs Başvuru Formu doldurarak sınava girebilirler.

Bursa Özel Ortaokul Bursluluk Sınavları

Diğer Yazılar

...
...
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej