bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Yaz Okulu Başvuru Formu
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Sercan Yıldırım Akademik Koleji'nde

|

Sercan Yıldırım Akademik Koleji'nde

Şampiyon Bursaspor'un Efsane Oyuncusu Eski Milli Futbolcu Sercan YILDIRIM AKADEMİK Koleji'nin Kariyer Günleri Programımızda Öğrencilerimizle Söyleşi Gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen söyleşide 'Başarı Motivasyonu', 'Spor ve Sporcu Psikolojisi' Rekabet, Disiplin gibi konular ele alındı. Öğrencilerimizin merak ettiği konuları Sercan Yıldırım spor ve yaşam tecrübesinden örneklerle açıklayarak keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Soru cevap şeklinde ilerleyen söyleşide öğrencilerimiz, Sercan Yıldırım'ın Survıvor maceraları ve Şampiyonluk hikayelerinin detayları konusunda merak ettiklerini sordular. Samimi bir şekilde tüm sorulara nezaketle cevap veren Sercan Yıldırım sorulan her soruyu cevaplayarak tüm salona keyif dolu anlar yaşattı.

Başarı öyküsünün inanmakla başladığının altını çizen Sercan Yıldırım , öğrencilere hayatı aksatmamalarını ve yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirmeleri için tavsiyelerde bulundu. Akademik Koleji olarak öğrencilerimize faydalı bir etkinlik daha gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Akademik Koleji 'Kariyer Gelişim Kulübü' Başlığı altında etkinliklerimiz sürekli devam ediyor.

Sercan Yıldırım Akademik Koleji'nde
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej