bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej

Özlüce Anaokulları

|

Özlüce Anaokulları

Akademik Koleji Özel Anaokulu, iki yıllık, okul öncesi ve anaokulu öncesi sınıfların yanı sıra uzun gün seçenekleri sunar. Özlüce anaokulları felsefesinin temelinde, çocukların yaparak ve oynayarak öğrendiği inancı, onların dünyayı öğrenme biçimleridir. Başkalarıyla eğlenceli etkileşimler, keşif zamanı ve bağlantı kurma yoluyla fiziksel ve sosyal dünyaları hakkında bilgi edinirler.

Eğitim stratejimiz, müfredatımız, kendi yaşam deneyimleriyle ilgili materyallerle öğrenme etkinlikleri sağlamak için tasarlanmıştır. Müfredat, çocukların ilgi alanlarına göre geliştirilir. Özlüce anaokulları eğitim programımızda yüksek kalitede eğitim veriliyor.

Başarılı bir eğitim kurumu olarak öğretmenlerimiz çocukların fikirlerini, düşüncelerini ve sorularını birleştirir. Müfredatımız ayrıca karşılıklı saygıyı, aidiyet duygusunu ve bir grubun parçası olarak sorumluluk geliştirmeyi teşvik eder.

İdareci ve öğretmenlerden oluşan topluluğumuz, çocukları yaratıcı ve analitik düşünce sistemine adapte eder. Onların keşiflerini ortaya çıkarmaya teşvik edecek şekilde eğitir. Öğrenme fırsatları aracılığıyla onlara rehberlik ederek çocukların oyun oynamasını kolaylaştırır. Özlüce anaokulları arasında programımızın bir müzik ve hareket uzmanı, bir drama eğitimcisi ve bir personel okuryazarlığı danışmanı tarafından programlanması açısından ön plana çıkmaktayız.

"Oyun, araştırmanın en yüksek biçimidir' - Albert Einstein

Okul öncesi çocuklar ve aileleri için olumlu bir ilk okul deneyimi sunuyor. Akademik Koleji Özel Anaokulu besleyici bir ortamda öğrenmeyi ve gelişmeyi teşvik eden sıcak ve destekleyici bir topluluk sağlar. Ebeveynler ve öğretmenler birlikte çalışarak, ailelerin birlikte oynaması, büyümesi ve birlikte öğrenmesi için fırsatları artıran benzersiz bir ilişki yaratır. Özlüce Anaokulları ile birlikte hemen harika bir aile ağının parçası olursunuz. Büyük bir ailenin parçası olmak, çocuğunuzun erken çocukluk eğitiminin bir parçası olmayı taahhüt ettiğiniz anlamına gelir. Anaokulumuzda ebeveynlerin üç sorumluluğu vardır.

Ebeveynlerimiz sınıfa yaklaşık iki ayda bir kez katılım sağlıyor.

Özel okullar arasında aile komitesi olan ender anaokullarından olmaktan gurur duyuyoruz. Bir komitede veya Yönetim Kurulunda görev yapmak.Özlüce Anaokulları olarak Komiteler arasında Aile Etkinlikleri, Toplum İşleri, Kaynak Yaratma, Pazarlama, Tesisler, Ağırlama ve Müfredat yer alır.

Kendi tesisimizi koruyoruz, bu nedenle tüm çocuklarımız için her şeyi temiz ve güvenli tutmak için yardıma ihtiyaç var.

Sizin ve ailenizin okulumuzda yaşayacağı deneyim hem çocuklar hem de ebeveynler için, çocuklarının eğitimi ve ilk okul deneyimi konusunda ortak bir taahhüdü paylaşan diğer ailelerle tanışma ve eğlenme fırsatıdır.

Diğer okullar arasında nitelikli kampüs, zengin sınıflar ve deneyimli öğretmenleri ile ön plana çıkan Akademik Koleji Özel Anaokulu benzersiz bir aile deneyimidir, çünkü ebeveynler sınıfa düzenli olarak aktif olarak katılırlar. Çocukların ve sınıf arkadaşlarının hayal gücü ve merakına katılır ve tanık olurlar.

Hem ebeveynler hem de öğretmenler iş birliğine dayalı açık iletişim ve saygı yaklaşımından yararlanır. Özlüce Anaokulları ile eğitime birkaç adım önde başlayabilirsiniz. Aileler ve çocuklar arasında ve ebeveynler ve eğitimciler arasında güçlü ilişkiler geliştirilir. Birçok aile okulumuzda uzun süreli arkadaşlar edinir ve kalıcı topluluk bağlantıları kurar.

Şunlara da Göz Atın

Bursa Özel Okulları

Bursa Liseleri

Bursa Anaokulları

Bursa Kreşleri

Özlüce Anaokulları

Diğer Yazılar

bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej