bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Bursluluk Başvuru
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Bursa Özlüce Özel Lise

|

Bursa Özlüce Özel Lise

Bursa Özlüce Akademik Koleji Özel Okulları, ortaokul ve lise dönemlerindeki tüm akademik seviyelerdeki öğrencilerin gelişebileceği destekleyici bir aile odaklı okul ortamı sunar. Öğretmenlerimiz, öğrencileri entelektüel merakı teşvik eden ve kültürel duyarlılığı teşvik eden materyal, tartışma ve sorgulama ile meşgul eder. Bursa Özlüce topluluğu, çeşitlilik için bir takdir geliştiren ve bir katılım atmosferini teşvik eden nitelikli bir toplumdur. Özlüce Akademik Koleji Özel Lisesinde öğretmenler ve personel, öğrencilere ilham veren ve onların çok yönlü, meraklı, gerçeği arayan, toplumun katkıda bulunan üyeleri olmalarına yardımcı olan bütünsel bir yaklaşım benimser.

Temel amacımız, öğrencilerin kolejde ve seçtikleri profesyonel kariyerlerde başarılı olmaya hazırlanmalarını sağlamaktır. Müfredatı sürekli olarak ayarlıyoruz ve çeşitli öğrenme stillerine uyum sağlamak için her konu alanındaki hızı gerektiği gibi hızlandırarak veya düzelterek kapsamlı bireysel ilgi sağlıyoruz. Özel tasarlanmış akademik programlar sunan düzenli, onur ve AP düzeyinde kursların bir kombinasyonunu sunuyoruz ve akademik titizliği bireysel istekler, öğrenme zorlukları ve güçlü ve zayıf yönlerle dengeleyerek öğrencileri en yüksek potansiyellerine ulaşmaları için yönlendiririz. Özlüce Akademik Koleji Özel Lisesinde, öğrencilere bire bir öğrenmeyi grup dersleriyle birleştirme seçeneği sunuyoruz. İlerlemeyi sürekli takip ederek velileri haftalık olarak bilgilendiriyoruz.

Özlüce Akademik Koleji Özel Lisesi hem yerel öğrenci nüfusuna hem de her türden sporcuya hizmet vermektedir. Büyük okul kampüsümüzde, voleybol sahası, masa tenisi sahası, basketbol sahaları ve yarı olimpik yüzme havuzumuzla spor sever öğrenciler yetiştiriyor, akademik eğitim sonrasında stres atıcı ve bedensel gelişimi sağlayıcı spor aktivitelerine ev sahipliği yapıyoruz. Tenisçiler, golfçüler, dansçılar ve artistik patinajcılar da dahil olmak üzere diğer birçok sporcuyu da eğitiyoruz. Sporcular ve geleneksel olmayan okul çözümlerine ihtiyaç duyan diğer kişiler için özel programlar sunarak, öğrencilerin nereye seyahat ederlerse etsinler eğitimlerine devam edebilmeleri için tam zamanlı, yıl boyunca canlı sanal eğitim veriyoruz.

Akademik Eğitim

Özlüce Akademik Koleji Özel Lisesi Nilüfer'in ve Özlüce'nin özel okulları kapsamında çok yönlü ve uzlaşmacı kurumlardan biri olarak güçlü bir itibar kazanmıştır. Programlarımızın her biri, geleneksel akademik şablonun uygunsuzluklarına uyum sağlayabilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Her öğrenci, kendine özgü ihtiyaçları, ilgi alanları ve ideal öğrenme yöntemleri olan bir birey olarak görülür.

İstihdam ettiğimiz eğitimciler, her öğrenci için öğrenme deneyimine nasıl uygun şekilde yer verileceği konusunda güçlü bir anlayış kazanma konusunda ustadır.

Akademik Koleji öğrencilerine Matematik, Fen, Beşerî Bilimler, Sanat, Yabancı Dil ve daha pek çok konuda geniş kapsamlı bir eğitim sağlamak için donanımlıyız.

Her programda, öğrencilerin akademik başarıya ulaşmaları ve geleceğe bakışlarını geliştirmeleri için gerekli yolları bulma temel amacımız vardır. Bursa Özlüce Akademik Koleji Özel Lisesi olarak deneyimli öğretmen kadromuz, donanımlı okul kampüsümüz ve akademik sınavlarda göstermiş olduğumuz üstün başarılarımızla öğrencilerimize benzersiz bir lise eğitim imkânı sunuyoruz. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ve kurumumuzu terinde incelemek için sizleri okulumuza bekliyoruz.

Şunlara da Göz Atın

Bursa Özel Okulları

Bursa Liseleri

Bursa Anaokulları

Bursa Kreşleri

Bursa Özlüce Özel Lise

Diğer Yazılar

...
...
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej