bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Bursluluk Başvuru
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Türk Metal Sendikası İle Kurumsal Anlaşma İmzalandı

|

Türk Metal Sendikası İle Kurumsal Anlaşma İmzalandı

Türk Metal Sendikası Bursa Şubesi ile Akademik Koleji arasında Kurumsal İndirim Anlaşması yapıldı. Yapılan bu indirim Anlaşması ile birlikte Protokol gereği Türk Metal Sendikası Üyeleri ve birinci derece yakınları Bursa Nilüfer Akademik Koleji'nde %20 indirimli olarak eğitim imkanı elde edebilecekler.

Akademik Koleji Halka İlişkiler Koordinatörü Neslihan Hatun Başkan, yapılan indirim anlaşmasından çok memnun olduklarını ifade ederek konuşmasında ; ''Hem aileler hem de öğrenciler için kaliteli farklı bir eğitim modeli sunan Akademik Koleji, yetiştirdiği öğrencilerin sınavlarda gösterdiği başarı performansıyla eğitim vizyonunu hayata entegre etme konusunda emin adımlarla ilerliyor. Ülkemizde özellikle son yıllarda kendini gösteren eğitimdeki noksanlıklara bir çözüm olarak elini taşın altına koyan Bursa'nın en iyi koleji Akademik Koleji sunduğu tüm imkanların yanı sıra, eğitim ücreti konusunda da ailelere nefes aldıran bir eğitim anlayışı uyguluyor. Bursa Nilüfer bölgesinde en çok tercih edilen eğitim kurumu olmayı başaran Akademik Koleji anaokulu,ilkokul,ortaokul ve lise eğitiminde hizmet vermeye devam ediyor.'' ifadelerine yer verdi.

Türk Metal Sendikası İle Kurumsal Anlaşma İmzalandı

Diğer Yazılar

...
...
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej