bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Bursluluk Başvuru
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Akademik Koleji Anaokulu Yabancı Diller Kulübü

|

Akademik Koleji Anaokulu Yabancı Diller Kulübü

İngilizce evrensel dildir. İngilizcenin mevcut işlerin çoğu ve hayatta geçinmek için gerekli olacağı bir gerçektir, bu nedenle erken yaşta öğrenmek çok önemlidir. Akademik Koleji Anaokulu Yabancı Diller Kulübü başta İngilizce olmak üzere Almanca ve Fransızca dillerinde anaokulu öğrencilerimize yabancı dil becerisi temeli hazırlamayı hedeflemektedir.

Akademik Koleji Anaokulu Yabancı Diller Kulübünün Öğrencilerimize Kazandırdıklarını Şöyle Sıralayabiliriz:

1. Çocuğunuzun kelime dağarcığını genişletir

Küçük yaştan itibaren İngilizce öğrenmenin temel nedenlerinden biri çocuğunuzun kelime dağarcığını genişletmektir. Bu, 'köpek', 'kedi', 'araba' gibi basit kelimeleri ve ardından 'genişletilebilir' gibi daha karmaşık ifadeleri öğrenmekle başlar. Kelime dağarcığı, çocukların yeni kavramlar öğrenmesine yardımcı olur ve çocuğunuzun öğrenmesini genişletmek esastır.

Sözlü İngilizce öğrenimi ayrıca kelimelerin telaffuzunu ve kelimelerin nasıl yazıldığını öğrenmelerine yardımcı olur. Alfabeyi temel düzeyde anlamak bile çocuğunuzun yeni şeyler öğrenmesine yardımcı olabilir! Çocuğunuz küçük yaştan itibaren İngilizce öğrenerek ticaretin bu püf noktalarını çabucak kavrayacaktır.

2. İngilizce kurslarını erken öğrenmek, onların bir şeyleri daha kolay öğrenmelerine yardımcı olacaktır.

Küçük yaşta İngilizce öğrenmek, okulda öğrenmeyi hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Bu, henüz çalışmadıkları konuları öğrenmek veya çok karmaşık olan yeni kavramları öğrenmek için olabilir. Çocuğunuzu kendi dünyası ve nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmeye teşvik etmek için bu kavramı kullanmak kolaydır.

3. Hafızayı ve öğrenme yeteneğini geliştirir

Bir dil öğreniyorsanız, beyniniz hala gelişip büyüdüğü için onu erken öğrenmek yardımcı olabilir. Özellikle genç yaşta öğrenmek, çocukların testler ve sınavlar için gerçekleri hatırlamaları gereken okul veya üniversitede daha fazla öğrenirken daha sonra hafıza becerilerini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Bu aynı zamanda çocuğunuzu okuma ve yazmayı öğrenmek için iyi bir öğrenme konumuna getirecektir, çünkü pek çok yardımcı araç, çocukların ana dillerini öğrenmelerine yardımcı olmak için yeni dilleri öğrenmeyi kullanır.

4. Birlikte vakit geçirmenin eğlenceli bir yoludur

İngilizce öğrenirken neden çocuğunuzla birlikte oturmuyorsunuz? Hatta onlara yardım etmek için onlarla birlikte öğrenmeyi deneyebilirsiniz ve ikiniz de aynı anda yeni bir beceri öğrenmiş olacaksınız.

Buna başlamanın harika bir yolu, Akademik Koleji Anaokulu Yabancı Diller kulübünde çocuğunuzun küçük yaştan itibaren şarkılar veya tekerlemelerle İngilizce öğrenmesini sağlamaktır. Onlar büyüdükçe, masa oyunları veya eğlenceli öğrenme kitapları ile İngilizcede daha karmaşık kelimeler öğrenebilirsin.

5. Temel öğrenme becerilerini geliştirir

İkinci bir dil öğrenmek oldukça zordur ve herkese kolay gelmez. Bununla birlikte, yeni diller öğrenmek, günlük yaşamınızda başka şeyleri öğrenmeyi çok daha kolaylaştırır çünkü yeni bir şey öğrendiğimizde beynimiz yeni sinir yolları geliştirir. Bu sinirsel yollar, bilmeleri gereken diğer tüm yeni şeyleri anlamalarına yardımcı olacaktır.

6. Harika bir kariyerin anahtarı olabilir

Anaokulu Yabancı Diller Kulübü ile İngilizce öğrenmek, işverenlerin aradığı temel becerileri geliştirerek size birçok kapı açabilir. Bunun nedeni, ikinci bir dil öğrenmenin insanların yeni öğrenme becerileri geliştirmelerini sağlamasıdır. Bu öğrenme becerileri, işteki farklı görevlerde ve hatta okuldaki diğer konuları öğrenmede yardımcı olabilir.

7. Eğlencelidir

Öğrenmek stresli gibi görünebilir, ancak bazı temel kelimeleri bilmek yeni arkadaşlıklar getirebilir ve hatta size başkalarıyla nasıl iletişim kuracağınızı öğretebilir.

8. Çocuğunuzun Kendine olan güveni gelişir

Bazı öğrenciler İngilizce konuşurken veya yazarken hata yapmaktan korktukları için İngilizce dersinden çekinebilirler. Akademik Koleji Anaokulu Yabancı Diller Kulübü öğrencilerin soru sorarak veya aradıkları soruların cevaplarını alarak korkularını yendiklerinde; güvenlerini ve özgüvenlerini artırmaya yardımcı olur.

Akademik Koleji Anaokulu Yabancı Diller Kulübü
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej