bursa özel okul,bursa kolej
|
Veli Girişi Öğrenci Girişi Bursluluk Başvuru
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
...
...
...
...
...
...

Nilüfer'in En İyi Ortaokulu

|

Nilüfer'in En İyi Ortaokulu

Nilüfer'in en iyi ortaokulu bilimsel ve bireye özgü eğitim modelleriyle en nitelikli eğitimi sunan Akademik Kolejidir. Verimli Kampüs olanakları ve ders dışı etkinlikleri ile öğrenciyi daima zinde tutan ve yeteneklerini keşfetmesine olanak sağlayan Akademik Koleji, Nilüfer'de kaliteli eğitimin ilk adresi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ebeveynler haklı olarak çocuklarının en güzel geleceğe ulaşmalarını arzu ederler. Bu konuda ailelerin en çok zorlandıkları konu, çocukları için nitelikli bir eğitim sağlayacak doğru okulu seçmektir. İlköğretim sonrası ortaokul döneminde alınan kaliteli eğitim öğrencinin mutluluğunda, başarısında ve gelecek yıllarında önemli ölçüde rol oynar.

Bu açıdan çocuğunuz için hem akademik hem de sosyal alanlarda yeteneklerini gösterebilen başarılı ve aktif olabileceği bir okul seçmeniz oldukça önemli. Eğer siz de Bursa Nilüfer'de yaşıyor ve Nilüfer'in en iyi ortaokulunu araştırıyorsanız hem bu konuda hem de ortaokul eğitimi hakkında önemli bilgiler edinebilirsiniz. Nilüfer'in en iyi ortaokulu olarak liseden önceki önemli bir evre olan ortaokul eğitimlerimiz öğrencilere nitelikli bir akademik/kariyer zemini oluşturuyor. Ataevler'de bulunan Akademik Koleji tecrübeli eğitim kadrosu ve zengin olanakları ile öğrencilerin bilim merkezi olmaya devam ediyor.

İlköğretim beşinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar geçen yıllar, eğitim sürecinde öğrencilerin benliklerini oluşturmasında ve yeteneklerini keşfetmesinde önemli rol oynar. Öğrencilerin bu dönemde ilgi alanları oluşur ve becerileri gelişir. Nilüfer'in En İyi Ortaokulu'nda öğrencilerimiz kampüsümüzde yenilikçi bakış açısı ve fikirler ile buluşurlar. Okulumuzda öğrencilerimiz sürekli değişen ve gelişen dünyada öğrendikleri yeni bilgiler ile, çağa ayak uyduran ve sorumluluk sahibi bir bilinç ile donatılırlar.

Nilüfer'in En İyi Ortaokulu olarak öğrenci kulüplerimizde, öğrencilerimizin sosyal, bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif becerilerinde gelişimlerini sağlamak kaydıyla ders içi ve dışı faaliyetler düzenlenmekte olup aynı zamanda çeşitli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirilmektedir. Nilüfer'in En İyi Ortaokulu Akademik Koleji'nde dinamik organizasyonlar ve interaktif ders içerikleri ile öğrencilerin gelişimleri sağlanır. Nlüfer'in en iyi ortaokulu olarak eğitim modellerimiz içerisinde Stem eğitim modelini de uyguluyoruz.

Mühendislik, kodlama ve robotik çağın gerekli kıldığı eğitimlerle öğrencilerin yetenek ve becerilerini geliştiriyoruz. Donanımlı kaliteli bir gelecek için öğrencilerin standart bir eğitimden daha fazlasına ihtiyacı var. Yaşadığımız yüzyılda Amerika Birleşik Devletleri'nde başlayan ve dünyanın her bölgesine yayılan Science, Technology, Engineering, Mathematics (Stem) eğitiminin amacı akıllı, pratik, üretken, analitik ve eleştirel düşünebilen, başarılı ve özgüvenli bireyler yetiştirmektir.

İlkokul yıllarından başlamak üzere tüm eğitim süreçlerinde uygulanan STEM eğitimi bilimsel deneye dayanan, işbirliği ve gözlemi etkin kılan bilim çalışmalarıyla tamamlanıyor. Bu sebeple STEM eğitimi yaşadığımız dünyayı tanımak ve anlamakla , daha iyi bir gelecek inşa etmekle doğrudan ilişkisi var. Nilüfer'in En İyi Ortaokulu olan Akademik Koleji dünya standartlarına uygun ders modelleri ve verimli etkinlikleriyle donanımlı, düşünen, nitelikli nesiller yetiştirmeyi hedefliyor.

Nilüfer'in En İyi Ortaokulu Tavsiye

Nilüfer'in En İyi Ortaokulu Tavsiye konusunda hem ailelerin hem de diğer uzman eğitimcilerin takdirini kazanan Akademik Koleji, Bursa bölgesinde en çok tercih edilen özel okullardan bir tanesi olarak nitelikli eğitim hizmeti sunmaya devam ediyor.

Nilüfer'in En İyi Ortaokulu Akademik Koleji eğitim programı bünyesinde, gelişim süreci devam eden öğrencilerin zihinsel, duygusal, bilişsel ve bedensel özellikleri dikkate alıp, öğrencilerin başarılı eğitim hayatları için gerekli tüm eğitim modelleri ve danışmanlık programları planlanır ve titizlikle uygulanır. Geniş yelpazeli eğitim modelleriyle hedefimiz oluşturulan ders programımız ile her öğrencinin kendi performansını süreklilikle ileri noktalara taşımaktır. Öğrencilerimiz ilkokuldan itibaren akademik becerilerinin yanı sıra, bireysel ve sosyal gelişimlerine uyan tekniklerle tasarlanmış, eğitim programı ile uluslararası platformlarda karşılaşacakları her örnekte donanımlı bireyler olarak yetiştirmektedir.

Nilüfer'in En İyi Ortaokulu Akademik Koleji'nde yabancı dil eğitim modeli ile öğrencilerini uluslararası her platformda yetkinlik kazandırabilecek şekilde eğitiyor. Dil eğitiminde başarı bir öğrencinin hedeflediği bir yabancı dili, aynı sistemle, çevik biçimde öğrenme ve hayatının önemli bir unsuru haline getirebilme amacı kazanmasıdır.

Nilüfer'in En İyi Ortaokulu Fiyatları

Nilüfer'in En İyi Ortaokulu ebeveynler tarafından merak edilen bir konu olduğu kadar Nilüfer'in En İyi Ortaokulu Fiyatları da oldukça merak edilen bir konudur. Günümüzde oldukça merkezimizde olan maliyet konusu pek çok durumda kriterlerimizi belirleyen bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Nilüfer'in En İyi Ortaokulu olan Akademik Koleji nitelikli eğitiminin yanı sıra fiyatlarında ve sağladığı ödeme kolaylıklarıyla ailelere nefes aldıran bir imkan sağlıyor. Aynı zamanda Akademik Koleji eğitimde fırsat eşitliğini sağlayabilmek adına her yeni yılın ilk aylarında Bursluluk sınavları düzenliyor. Bu şekilde sosyo-ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilere Nilüfer'in En İyi Ortaokulu'nda eğitim alma fırsatı tanıyor. Bursa Özel Okul Bursluluk Sınavları konusunda Akademik Koleji eğitime olan desteğini kurum olarak sürdürmeye devam ediyor.

Bursa Özel Okul Bursluluk Sınavları konusunda daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi dilediğiniz zaman ana sayfamızda bulunan numaradan arayabilirsiniz.

Diğer Yazılarımıza Göz Atın

Nilüfer Koleji

Bursa Fen Koleji

Bursa Anaokulları

Bursa Kreş


Nilüfer'in En İyi Ortaokulu

Diğer Yazılar

...
...
bursa özel okul,bursa kolej

Bizi Güçlü Kılanlar Partnerlerimiz

bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej bursa özel okul,bursa kolej
  • © 2022 Akademik Koleji Danışmanlık ve Eğitim Öğretim Hizmetleri
  • bursa özel okul,bursa kolej